« Úvod | Mapa »

Něco málo o mně :-)

bosanac


Jmenuji se Marko.Žiji v České republice od svého narození.Maminka je češka a tatínek je bosňan,pocházející ze severní bosny z městečka Gradačac.Jsem tedy původem bosňan i čech a k této zemi mám tedy určitý vztah.Proto chci těmito stránkami poukázat na krásy této ještě málo známé země,známé spíše jen kvůli nesmyslné válce mezi místními srby a muslimy.Přesvědčte se tedy, že tato země není jen válka,ale i krásná města, kde žijí vstřícní a přátelští lidé,kde je plno krásných historických památek a přírodních jevů.

04.12.2007 | Autor: Marko | stálý odkaz

Komentáře

2 komentářů:
  • 22.01. 09:55, Tenacious D

    Dobrodošli u svijet Hockey Arene Hockey Arena je online hokej menadžer, gdje vodite vlastitu momčad, borite se za ulazak u prvu ligu i mogućnosti da predstavljate svoju državu u Svjetskoj ligi. Imate šansu da pobijedite na izborima i postanete izbornik nacionalne momčadi i da vodite reprezentaciju na Svjetskom prvenstvu. Vaš protivnik nije kompjuterska inteligencija, kao u drugim igrama, već tisuće drugih igrača iz više od 50 zemalja svijeta. Igra pokušava simulirati stvarni proces hokejske sezone, momčadi mogu izboriti promociju, ali i ispasti iz lige, novi igrači dolaze u momčad iz juniorske škole, igrači stare i njihove sposobnosti, ovisno o godinama, padaju . Nove zemlje konstantno ulaze u igru, a sa porastom menadžerske zajednice, dobivamo također i prijevode na nove jezike. I najvažnije: Hockey Arena je potpuno besplatna ... ... i zato ne oklijevajte i nastavite dalje sa ovim linkom Registracija. http://www.hockeyarena.net/index.php?ref=382255

  • 30.01. 17:38, Hanka

    Dobrej nápad, založit stránky o BiH. Já jsem na tom stejně, jako ty. Můj táta je ze severu BiH z města Zenica. Jak jsem starší, zjišťuju, že o tý zemi nevím, skoro nic... Máš moc hezký stránky! :) ;)


přidat komentář
<< úvod